Banner
Osiągnięcia

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W AKROBATYCE I SKOKACH NA TRAMPOLINIE I ŚCIEŻCE

Świdnica 17.12.2017.

  • Mistrzyni Dolnego Śląska klasa II:
    Puchalska Amelia
  • Mistrz Dolnego Śląska klasa II:
    Konrad Kusznir
  • Mistrzyni Dolnego Śląska klasa III:
    Blaczek Sofia
  • II miejsce, klasa III:
    Piątkowski Alberd
  • V miejsce:
    Kaziów Hanna
  • VI miejsce:
    Zielińska Karolina
  • IV miejsce, klasa młodzieżowa:
    Sadowska Dominika
  • I miejsce, klasa młodzieżowa:
    Basiak Mikołaj
  • IV miejsce, klasa młodzieżowa, skoki na trampolinie synchroniczne:
    Muszyńska Milena,
    Muszyńska Maja
  • VIII miejsce, klasa III, III dziewcząt:
    Rajkowska Julia,
    Załęska Emilka,
    Fałkowska kamila

 

MŁODE TALENTY

Zielona Góra 25.11.2017.

Skoki kobiet – klasa III

  • Puchalska Amelia miejsce 16.
  • Kaziów Hanna miejsce 21.
  • Zielińska Karolina miejsce 31.

36 osób startujących

 

Skoki mężczyzn – klasa II

  • Babik Piotr miejsce 8.

 

Skoki mężczyzn – klasa III

  • Konrad Kusznir miejsce 2.
  • Alberd Piątkowski miejsce 13.

 

Skoki na trampolinie – klasa III

  • Puchalska Amelia miejsce 15.
    60 startujących
  • Konrad Kuszmir miejsce 23.
    37 startujących

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W SKOKACH NA TRAMPOLINIE I SKOKACH NA ŚCIEŻCE

Jawor 20.10.2017.

Skoki na ścieżce dziewcząt – klasa III i młodzik

  • Falkowska Kamila miejsce 6.
  • Rajkowska Julia miejsce 7.
  • Basiak Martyna miejsce 14.
  • Głowacka Julia miejsce 15.
  • Muszyńska Milena miejsce 16.
  • Falkowska Klaudia miejsce 17.
  • Urbaniak Aleksandra miejsce 18.
  • Sadowska Dominika miejsce 19.

 

Skoki na ścieżce chłopców – klasa III i młodzik

  • Piątkowski Albert miejsce 5.
  • Basiak Mikołaj miejsce 9.

 

Indywidualne skoki na trampolinie dziewcząt – klasa III i młodzik

  • Głowacka Julia miejsce 25.
  • Muszyńska Maja miejsce 27.
  • Urbaniak Aleksandra miejsce 30.

 

Synchroniczne skoki na trampolinie dziewcząt – klasa III i młodzik

  • Muszyńska Maja
    Muszyńska Milena
    miejsce 13.

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA KLUBÓW

  • Stowarzyszenie „Akro” Wrocław – miejsce 5.

 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

Zielona Góra 16-18.06.2017.

Skoki  na ścieżce  akrobatycznej – klasa III

  • Puchalska  Amelia miejsce 14.
  • Blaczek Sofia miejsce 36.
  • Każów Hanna miejsce 37.
  • Binek Alicja miejsce 39.

 

Skoki  na ścieżce  akrobatycznej mężczyzn – klasa III
  • Kusznir Konrad miejsce 5.

 

Skoki  na ścieżce  akrobatycznej mężczyzn – klasa II
  • Bąbik Piotr miejsce 5.

 

Skoki  na trampolinie – klasa III
miejsce 11 drużyna:
  • Puchalska  Amelia
  • Blaczek Sofia
  • Binek Alicja

 

WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W AKROBATYCE SPORTOWEJ

Wrocław 20.05.2017.

Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 5-6 lat – klasa pierwszy krok

  • Helik Malwina miejsce 3.
  • Piątkowska Irmina miejsce 10.
  • Gremblewska Gabriela miejsce 12.
  • Grocka Laura miejsce 14.

 

Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat – klasa pierwszy krok
  • Głowacka Julia miejsce 8.
  • Kulik Amelia miejsce 9.
  • Majta Maja miejsce 11.
  • Kuśnierz Jana miejsce 13.
  • Szmyt Matylda miejsce 17.

 

Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa pierwszy krok
  • Izworska Monika miejsce 1.
  • Grocka Natalia miejsce 12.
  • Wojnar Dorota miejsce 15.
  • Krawczyk Natasza miejsce 26.

 

Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat – klasa pierwszy krok
  • Sadowska Dominika miejsce 6.
  • Dygutowicz Olga miejsce 14.
  • Kalińska Zofia miejsce 15.
  • Miszczyk Martyna miejsce 16.
  • Andrzejewska Maja miejsce 18.
  • Łęcka Hanna miejsce 19.

 

Ćwiczenia indywidualne chłopców 6-7 lat – klasa pierwszy krok
  • Basiak Bartłomiej miejsce 1.

 

Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7-8 lat – klasa plus
  • Zalas Aleksandra (poza konkursem)

 

Ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat – klasa plus
  • Jabłońska Amelia miejsce 7.
  • Zawadzka Kinga miejsce 8.

 

Ścieżka dziewcząt – klasa młodzik
  • Rajkowska Julia miejsce 1.
  • Muszyńska Milena miejsce 12.
  • Muszyńska Maja miejsce 14.

 

Ścieżka dziewcząt – klasa III
  • Puchalska Amelia miejsce 1.
  • Blaczek Sofia miejsce 4.
  • Kaziów Hanna miejsce 5.
  • Zawartko Maja miejsce 6.
  • Falkowska Kamila miejsce 9.
  • Wagner Pola miejsce 10.

 

Ścieżka chłopców – klasa III
  • Kusznir Konrad miejsce 1.

 

Trampolina dziewcząt – klasa pierwszy krok
  • Grocka Natalia miejsce 5.
  • Miszczyk Martyna miejsce 7.
  • Łęcka Hanna miejsce 9.
  • Głowacka Julia miejsce 10.
  • Basiak Martyna miejsce 15.

 

Trampolina chłopców – klasa pierwszy krok
  • Piątkowski Albert miejsce 2.
  • Basiak Mikołaj miejsce 3.
  • Bronicki Mateusz miejsce 6.

 

Trampolina dziewcząt – klasa młodzik
  • Muszyńska Maja miejsce 10.
  • Muszyńska Milena miejsce 13.

 

Trampolina dziewcząt – klasa III
  • Puchalska Amelia miejsce 3.
  • Blaczek Sofia miejsce 5.
  • Grynkiewicz Anna miejsce 9.
  • Zawartko Maja miejsce 13.

 

Trampolina chłopców – klasa III
  • Kusznir Konrad miejsce 3.

 

2ki dziewcząt – klasa pierwszy krok
  • Basiak Martyna
    Izworska Monika
    miejsce 3.
  • Dygutowicz Olga
    Sadowska Dominika
    miejsce 4.
  • Andrzejewska Maja
    Kalińska Zofia
    miejsce 5.
  • Majta Maja
    Oleksiak Zuzanna
    miejsce 11.
  • Wojnar Dorota
    Helik Malwina
    miejsce 12.

 

2ki mieszane – klasa pierwszy krok
  • Piątkowska Irmina
    Piątkowski Albert
    miejsce 2.

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA KLUBÓW

  • Stowarzyszenie „Akro” Wrocław – miejsce 2.

 

PUCHAR POLSKI NR2

Poznań 07-08.04.2017.

Skoki  na ścieżce  akrobatycznej.

  • Bąbik Piotr  kl.II miejsce III.
  • Puchalska  Amelia  kl.III miejsce 7.
  • Kusznir Konrad kl.III miejsce 6.

 

W zawodach udział brały również:
  • Blaczek Sofia
  • Binek Alicja
  • Każów Hanna

 

PUCHAR POLSKI NR1

Zielona Góra 11-12.03.2017.

Skoki  na ścieżce  akrobatycznej.

  • Bąbik Piotr  kl.II miejsce III.
  • Konrad Kusznir   kl.III. miejsce V.
  • Puchalska  Amelia  kl.III miejsce 10.

 

W zawodach udział brała również Skrzypa Aleksandra.
 
 

ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE MŁODE TALENTY

Łańcut, 25-27.11.2016r.

5 miejsce Piotr BĄBIK – ścieżka chłopców – klasa III (TRZECIA)

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ZAWODY W AKROBATYCE SPORTOWEJ I SKOKACH NA ŚCIEŻCE „JESTEM AKROBATĄ”

Wrocław, 20.11.2016 r.

1 miejsce Mikołaj BASIAK ćwiczenia indywidualne chłopców – klasa PIERWSZY KROK

1 miejsce Dominika SADOWSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

1 miejsce Martyna BASIAK ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat – klasa PIERWSZY KROK

1 miejsce Amelia KULIK ćwiczenia indywidualne dziewcząt 6 lat – klasa PIERWSZY KROK

2 miejsce Zofia GOŁĘBIEWICZ ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat – klasa PLUS

2 miejsce Bartłomiej BASIAK ćwiczenia indywidualne chłopców – klasa PIERWSZY KROK

2 miejsce Olga DYGUTOWICZ ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

2 miejsce Monika IZWORSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat – klasa PIERWSZY KROK

3 miejsce Zofia KALIŃSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

6 miejsce Maja ANDRZEJEWSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Akrobatyce Sportowej, Skokach na Trampolinie i Ścieżce.

Jelenia Góra, 15.10.2016 r.

1 miejsce Amelia PUCHALSKA – ścieżka dziewcząt – klasa III (TRZECIA)

3 miejsce Piotr BĄBIK – ścieżka chłopców – klasa III (TRZECIA)

4 miejsce Konrad KUSZNIR – ścieżka chłopców – klasa III (TRZECIA)

7 miejsce Piotr BĄBIK – trampolina chłopców – klasa III (TRZECIA)

10 miejsce Amelia PUCHALSKA trampolina dziewcząt – klasa III (TRZECIA)

 

Turniej Młodego Akrobaty

Jelenia Góra, 15.10.2016 r.

2 miejsce Monika Izworska ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat – klasa PIERWSZY KROK

 

XXII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Skokach na Trampolinie

Olsztyn, 26.06.2016 r.

16 miejsce  Bartosz ZATYCKI trampolina chłopców – klasa II (DRUGA)

 

9. WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W AKROBATYCE SPORTOWEJ

Wrocław, 08.05.2016 r.

1 miejsce Teodor CZECZENIKOW ścieżka chłopców – klasa II (DRUGA)

1 miejsce Amelia PUCHALSKA ścieżka dziewcząt – klasa III (TRZECIA)

1 miejsce Amelia PUCHALSKA trampolina dziewcząt – klasa III (TRZECIA)

1 miejsce Piotr BĄBIK ścieżka chłopców – klasa III (TRZECIA)

1 miejsce Hanna KAZIÓW ścieżka dziewcząt – klasa MŁODZIK

1 miejsce Konrad KUSZNIR ścieżka chłopców – klasa MŁODZIK

1 miejsce Antoni GOŁĘBIEWICZ ćwiczenia indywidualne chłopców – klasa PLUS

1 miejsce Hanna SMOLEŃ ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat – klasa PLUS

1 miejsce Mikołaj BASIAK ćwiczenia indywidualne chłopców 5-7 lat – klasa PIERWSZY KROK

2 miejsce Teodor CZECZENIKOW trampolina chłopców – klasa II (DRUGA)

2 miejsce Bartosz ZATYCKI ścieżka chłopców – klasa II (DRUGA)

2 miejsce Piotr BĄBIK trampolina chłopców – klasa III (TRZECIA)

2 miejsce Bartłomiej BASIAK ćwiczenia indywidualne chłopców 5-7 lat – klasa PIERWSZY KROK

3 miejsce Bartosz ZATYCKI trampolina chłopców – klasa II (DRUGA)

5 miejsce Pola WAGNER, Agnieszka BINEK, Alicja BINEK 3ki dziewcząt – klasa MŁODZIK

5 miejsce Martyna BASIAK ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat – klasa PIERWSZY KROK

5 miejsce Nela WAGNER ćwiczenia indywidualne dziewcząt 5-6 lat – klasa PIERWSZY KROK

6 miejsce Jegor RIABUKHA ćwiczenia indywidualne chłopców 8-9 lat – klasa PIERWSZY KROK

8 miejsce Małgorzata WESOŁOWSKA, Julia RAJKOWSKA 2ki dziewcząt – klasa MŁODZIK

10 miejsce Paulina ORZEŁ ćwiczenia indywidualne dziewcząt 10 lat – klasa PLUS

10 miejsce Zofia GOŁĘBIEWICZ ćwiczenia indywidualne dziewcząt 9 lat – klasa PIERWSZY KROK

10 miejsce Monika IZWORSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 7 lat – klasa PIERWSZY KROK

18 miejsce Dominika SADOWSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

24 miejsce Zofia KALIŃSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

26 miejsce Olga DYGUTOWICZ ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

29 miejsce Maja GĄSIOROWSKA ćwiczenia indywidualne dziewcząt 8 lat – klasa PIERWSZY KROK

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska w akrobatyce sportowej, skokach na trampolinie i skokach na ścieżce

Świdnica, 05.12.2015 rok

1 miejsce Fryderyk ZIOŁA ścieżka chłopców – klasa II

1 miejsce Bartosz ZATYCKI ścieżka chłopców – klasa III

1 miejsce Amelia PUCHALSKA ścieżka dziewcząt – klasa MŁODZIK

1 miejsce Konrad KUSZNIR ścieżka chłopców – klasa MŁODZIK

2 miejsce Piotr BĄBIK ścieżka chłopców – klasa III

2 miejsce Inga NIŻAŃSKA ścieżka dziewcząt – klasa MŁODZIK

2 miejsce Inga NIŻAŃSKA, Julia RAJKOWSKA 2ki dziewcząt – klasa MŁODZIK

2 miejsce Marek PETRICZKO ścieżka chłopców – klasa MŁODZIK

2 miejsce Mikołaj BASIAK ćwiczenia indywidualne chłopców – klasa PIERWSZY KROK

3 miejsce Hanna KAZIÓW ścieżka dziewcząt – klasa MŁODZIK

4 miejsce Julia RAJKOWSKA ścieżka dziewcząt – klasa MŁODZIK

5 miejsce Amelia Puchalska trampolina dziewcząt – klasa MŁODZIK

5 miejsce Pola WAGNER ścieżka dziewcząt – klasa MŁODZIK

7 miejsce Bartosz ZATYCKI trampolina chłopców – klasa III

8 miejsce Piotr BĄBIK trampolina chłopców – klasa III

10 miejsce Zofia GOŁĘBIEWICZ, Paulina ORZEŁ 2ki dziewcząt – klasa PIERWSZY KROK

11 miejsce Marek PETRICZKO trampolina chłopców – klasa MŁODZIK

14 miejsce Hanna TAJAK ćwiczenia indywidualne dziewcząt – klasa PIERWSZY KROK

14 miejsce Martyna BASIAK, Zofia KALIŃSKA 2ki dziewcząt – klasa PIERWSZY KROK

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ZAWODY W AKROBATYCE SPORTOWEJ I SKOKACH NA ŚCIEŻCE „JESTEM AKROBATĄ”

Świdnica, 21.11.2015 r.

1 miejsce Hanna KAZIÓW ćwiczenia indywidualne dziewcząt – klasa PLUS

2 miejsce Inga NIŻAŃSKA, Julia RAJKOWSKA 2ki dziewcząt – klasa MŁODZIK

2 miejsce Mikołaj BASIAK ćwiczenia indywidualne chłopców – klasa PIERWSZY KROK

4 miejsce Olga DYGUTOWICZ ćwiczenia indywidualne dziewcząt – klasa PIERWSZY KROK

4 miejsce Jegor RIABUKHA ćwiczenia indywidualne chłopców – klasa PIERWSZY KROK

4 miejsce Zofia GOŁĘBIEWICZ, Paulina ORZEŁ 2ki dziewcząt – klasa PIERWSZY KROK

4 miejsce Martyna BASIAK, Konrad KUSZNIR 2ki mieszane – klasa PIERWSZY KROK

5 miejsce Hanna TAJAK ćwiczenia indywidualne dziewcząt – klasa PIERWSZY KROK

10 miejsce Pola WAGNER, Maja KOSSOBUDZKA 2ki dziewcząt – klasa MŁODZIK

 

8. WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W AKROBATYCE SPORTOWEJ

Wrocław, 30.05.2015 r.

Ćwiczenia wolne dziewcząt 5-6 lat Klasa PIERWSZY KROK

  • Martyna BASIAK – 6 miejsce
  • Maja GĄSIOROWSKA – 13 miejsce
  • Zofia KALIŃSKA – 14 miejsce
  • Olga DYGUTOWICZ – 15 miejsce

Ćwiczenia wolne dziewcząt 8 lat Klasa PIERWSZY KROK

  • Zofia GOŁĘBIEWICZ – 8 miejsce

Ćwiczenia wolne chłopców 6-7 lat Klasa PIERWSZY KROK

  • Mikołaj BASIAK – 5 miejsce

Ćwiczenia wolne dziewcząt 8-9 lat Klasa PLUS

  • Hanna KAZIÓW – 3 miejsce

Ćwiczenia wolne chłopców 10 lat Klasa PLUS

  • Antoni GOŁĘBIEWICZ – 2 miejsce

TRAMPOLINA dziewcząt Klasa MŁODZIK

  • Amelia PUCHALSKA – 6 miejsce

TRAMPOLINA chłopców Klasa MŁODZIK

  • Marek PETRICZKO – 1 miejsce

TRAMPOLINA chłopców Klasa III (trzecia)

  • Bartosz ZATYCKI – 4 miejsce

ŚCIEŻKA dziewcząt Klasa MŁODZIK

  • Amelia PUCHALSKA – 3 miejsce
  • Inga NIŻAŃSKA – 5 miejsce
  • Julia RAJKOWSKA – 7 miejsce
  • Małgorzata WESOŁOWSKA – 9 miejsce

ŚCIEŻKA chłopców Klasa MŁODZIK

  • Marek PETRICZKO – 1 miejsce

ŚCIEŻKA chłopców Klasa III (trzecia)

  • Piotr BĄBIK – 1 miejsce

3ki dziewcząt Klasa PIERWSZY KROK

  • Olga DYGUTOWICZ, Martyna BASIAK, Zofia KALIŃSKA – 4 miejsce

2ki dziewcząt Klasa MŁODZIK

  • Inga NIŻAŃSKA, Julia RAJKOWSKA – 5 miejsce

 

7. WROCŁAWSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W AKROBATYCE SPORTOWEJ

Wrocław, 24.05.2014 r.

Skoki na ścieżce dziewcząt 7 LAT Klasa PIERWSZY KROK

  • Hanna KAZIÓW – 2 miejsce
  • Julia RAJKOWSKA – 3 miejsce
  • Amelia PUCHALSKA – 4 miejsce

Skoki na ścieżce dziewcząt 8 LAT Klasa PIERWSZY KROK

  • Pola WAGNER – 2 miejsce

Skoki na ścieżce dziewcząt 9 LAT Klasa PIERWSZY KROK

  • Małgorzata WESOŁOWSKA – 1 miejsce

Skoki na ścieżce dziewcząt 11 LAT Klasa PLUS

  • Maja KAZIÓW – 3 miejsce

Skoki na ścieżce chłopców  Klasa PIERWSZY KROK

  • Marek PETRICZKO – 2 miejsce

Skoki na ścieżce chłopców Klasa MŁODZIEŻOWA

  • Igor FABISZAK – 1 miejsce
  • Piotr BĄBIK – 2 miejsce

Skoki na ścieżce chłopców Klasa TRZECIA (III)

  • Teodor CZECZENIKOW – 1 miejsce

Skoki na ścieżce chłopców Klasa DRUGA (II)

  • Rybałt KACZOROWSKI – 1 miejsce

Skoki na trampolinie chłopców Klasa PIERWSZY KROK

  • Marek PETRICZKO – 1 miejsce

Skoki na trampolinie chłopców Klasa MŁODZIEŻOWA

  • Piotr BĄBIK – 2 miejsce
  • Igor FABISZAK– 3 miejsce

Skoki na trampolinie chłopców Klasa TRZECIA (III)

  • Teodor CZECZENIKOW – 2 miejsce

Skoki na trampolinie chłopców Klasa DRUGA (II)

  • Rybałt KACZOROWSKI – 1 miejsce